Prezentacje Thermomix Grodno, Brześć i okolice

Презентации Термомикс Гродно, Брест и окрестности

Thermomix przedstawiciel Grodno, Brześć i okolice

Представитель Термомикс в Гродно, Бресте и окрестностях

Cześć! Jestem oficjalnym przedstawicielem handlowym Thermomix. Jeśli jesteś zainteresowany jak działa urządzenie, lub po prostu chcesz kupić thermomix? Zadzwoń do minie i umów dogodny termin spotkania! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomogę w razie potrzeby z formalnościami. Thermomix jest dostępny od ręki, możesz również liczyć na super prezenty przy zakupie urządzenia.

Привет! Я официальный торговый представитель Термомикс. Интересуетесь, как работает устройство или просто хотите купить термомикс? Звоните мини и договаривайтесь об удобном времени встречи! Я постараюсь ответить на все вопросы и помочь с формальностями, если это необходимо. Термомикс доступен сразу, вы также можете рассчитывать на отличные подарки при покупке устройства.

 

Przedstawiciel Thermomix Grodno, Brześć i okolice

Представитель Термомикс Гродно, Брест и окрестности

Zapraszam do kontaktu Adrian Buczyński:

Не стесняйтесь обращаться к Адриану Бучиньскому:

Przedstawiciel Thermomix - Adrian Buczynski
Adrian Buczyński przedstawiciel Thermomix

Spis treści:

Prezentacja Thermomix

Prezentacja to najlepszy sposób, aby zapoznać się z urządzeniem Thermomix i zobaczyć na własne oczy, co naprawdę potrafi. Podczas przygotowywania kilku dań uczymy się obsługi urządzenia, również odpowiadam na wszystkie pytania, zapoznajemy się z aplikacją Cookido i spędzamy miło czas. Po degustacji przyrządzonych potraw, na zakończenie w razie potrzeby pomagam ze wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem, podłączeniem i uruchomieniem urządzenia. Po nabyciu Thermomix, również pozostaję z Wami w kontakcie i w razie problemów lub pytań służę pomocą.

Prezentacja nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do zakupu urządzenia!

Na spotkanie przygotowuję osobiście wszystkie składniki (mogę poprosić jedynie o kilka drobnych rzeczy).

Thermomix , prezentacje i pokazy w Twoim domu
Pizza party
Zapytaj mnie o thermomix
Zapytaj mnie o Thermomix

Więcej o mnie

Mieszkałem z żoną i 4-letnią córką za granicą. Praca na etat, bez rodziny, przyjaciół którzy czasem mogliby nam pomóc z dzieckiem, codzienne domowe obowiązki ( gotowanie, pranie, sprzątanie). Pewnego dnia, zaczęliśmy rozmyślać czy warto kupić Thermomix. Na szali stanęły nie małe pieniądze, ale też oszczędność czasu (30-60min), które mogliśmy zaoszczędzić podczas gotowania. Bez wahania kupiliśmy Thermomix! Dzięki temu zyskaliśmy co najważniejsze czas, który zaczęliśmy spędzać wspólnie, a przy okazji pyszne urozmaicone jedzenie i dużo miejsca w kuchni!

Uwielbiam podróżować i dzięki Thermomix, przynajmniej kulinarnie mogę z łatwością przenieść się w każde miejsce na świecie!

Na dzień dzisiejszy znowu jestem w Polsce. Mogę się spotkać z Wami i pokazać, co tak naprawdę potrafi Thermomix.

Gorąco zapraszam do kontaktu!

Thermomix

Urządzenie Thermomix z każdym rokiem, zdobywa coraz więcej fanów, także przekonuje do siebie nawet najbardziej zatwardziałych przeciwników. W roku 2021 Polska była liderem w Europie pod względem sprzedanych urządzeń, przez co wyprzedziła takie potęgi gospodarcze jak Francja czy Niemcy. Co stanowi o fenomenie tego urządzenia, dlaczego Polacy zakochali się w Thermomix? Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na te i inne pytania. 

Przez ostatnie lata, ludzie zaczęli spędzać dużo więcej czasu w domach, również mamy coraz więcej na głowie i znacznie mniej czasu! Wielu z nas zaczęło się zastanawiać jak przeorganizować swoje mieszkania, żeby były bardziej funkcjonalne, aby było w nich więcej miejsca i co najważniejsze, jak zyskać choć odrobinę więcej czasu. Tu przychodzi z pomocą właśnie Thermomix!

Kto z nas nie posiada w domu pralki, lodówki czy telewizora? Kiedy te urządzenia wchodziły na rynek, były drogie i nasi dziadkowie z pewnością zadawali sobie pytania typu: „czy warto wydać tyle pieniędzy?”, „czy się opłaci?”, czy też stwierdzenia takie jak „przecież dajemy sobie radę bez tego”, „pudło za tyle milionów”. Dziś, praktycznie każdy posiada w domu te sprzęty, zatem czy Thermomix dołączy do tej grupy?

Thermomix w Twoim domu w Elku Suwalkach i Grajewie
Urządzenie Thermomix
5/1