Thermomix czarny TM6 w limitowanej edycji już dostępny!

Czarny diamentowy Thermomix jest już dostępny w Polsce! Z okazji 140 urodzin firma Vorwerk udostępniła w sprzedaży jubileuszową edycję urządzenia. Jest idealną alternatywą dla osób, które posiadają czarne wykończenia i dodatki w kuchni, prezentuje się wręcz olśniewająco! Kto chciałby zostać właścicielem tego cacka musi się jednak spieszyć, ponieważ promocja jest dostępna od 1 do 31 lipca 2023. 

Jak i gdzie można kupić czarny Thermomix TM6?

Wersję szampańską, w kolorze białym czy też TMF, można kupić tylko od przedstawiciela. Urządzenia Thermomix sprzedawane na portalach takich jak Allegro czy OLX nie pochodzą z oficjalnej  sprzedaży i w przyszłości, właściciele takich urządzeń mogą mieć problem z opieką posprzedażową czy też gwarancją.

Jeśli chciałbyś być właścicielem TM6 w kolorze czarnym umów się na prezentację ze swoim przedstawicielem, jeśli jeszcze takiego nie masz, śmiało dzwoń do mnie 🙂

tel: 666712343

e-mail: zrowetaniegotowanie@gmail.com

Ile trzeba czekać na limitowany czarny Thermomix?

Jeśli skontaktujesz się z przedstawicielem i umówisz się na prezentację, możesz dostać robota kuchennego jeszcze tego samego dnia, od ręki. Wystarczy, że powiesz swojemu opiekunowi podczas umawiania wizyty, żeby zabrał ze sobą thermomix. Oczywiści nie zobowiązuje Cię to do zakupu.

Czym różni się biały Thermomix od nowej limitowanej czarnej edycji?

Oba urządzenia technicznie wyposażeniem i ceną nie różnią się niczym. Jedyną różnicą, jest oryginalna diamentowa obudowa w wersji limitowanej i małe estetyczne detale.

Czy czarny Thermomix dostępny jest na raty 0%?

Wersja Black jest obecnie tylko na raty 0,7%. Niestety, ale Vorwerk Polska jak do tej pory, od dnia 01.06.2023  nie wprowadziła jeszcze akcji raty 0%. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat rat, lub czekasz na raty0%, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i poinformuję Cię o ratalnej promocji.

Jaka jest cena czarnego Thermomix tm6?

Choć specjalna oferta miał swoją premierę 1.06.2023, to koszt nabycia klasycznej białej wersji i nowego czarnego thermomixa,   jest identyczna w obu egzemplarzach. Klient ma możliwość dostać urządzenie-a w poniższych cenach:

  •  Thermomix TM6: 5995zł
  • Thermomix Friend i TM6 to wydatek; 7710zł
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNN to 499zł (extra 3 lata)

Sprawdź jak zapłacić za Thermomixa TM6.

Za urządzenie można zapłacić przez „przelewy24” wybierając płatność kartą, BLIK, przelewem bankowym oraz można rozłożyć płatność na wygodne raty.

Czarny Thermomix Friend TMF, tylko w czerwcu 2023! Wersja Limitowana.

Pierwszy raz w historii Thermomix Friend jest do nabycia również w czarnym kolorze! Lecz trzeba się spieszyć ponieważ niezawodny przyjaciel TM6 jest w ograniczonej liczbie i dostępny na rynku do wyczerpania zapasów. Posiada identyczną obudowę co jego większy kolega i w połączeniu wyglądają  rewelacyjnie! Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś kupić TMF w tym ciekawym i oryginalnym kolorze zapraszam do kontaktu ze mną.

Czarny Thermomix TM6 i Thermomix Friend w jubileuszowej edycji, PROMOCJE tylko w czerwcu 2023!

Aktualne promocje zawsze tutaj

Przedstawiciel Thermomix Adrian Buczyński. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

KONTAKT

Tel: 666 712 343

e-mail: zdrowetaniegotowanie@gmail.com