Thermomix bez prezentacji

Jak kupić Thermomix bez prezentacji?

Jeśli chcesz kupić Thermomix w szybki i bezpieczny sposób, z urządzeniem zarejestrowanym na Twoją osobę, pełną gwarancją i obsługą? Możesz to zrobić tylko i  wyłącznie przez przedstawicieli handlowych firmy Vorwerk. Przedstawiciele mają obowiązek odbycia z klientem prezentacji przed sprzedażą urządzenia Thermomix. Co jeśli ktoś: chce zrobić komuś prezent, wrócił z zagranicy na krótki okres i nie ma czasu na prezentację, czy definitywnie nie chce widzieć obcych osób w swoim domu? Wtedy w głowie rodzi się pytanie – „jak kupić thermomix bez prezentacji?”. W takim wypadku najlepiej skontaktować się z przedstawicielem. Firmie Vorwerk zależy na każdym zadowolonym kliencie i na oficjalnej formie sprzedaży przez przedstawiciela

W taki sposób jeszcze tego samego dnia możesz mieć Thermomix w swoich rękach. Zapoznaj się proszę z dalszą częścią artykułu, a być może uda mi się namówić Cię na darmową i niezobowiązującą prezentację.

Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy lub po prostu chcesz kupić Thermomix, to zadzwoń do mnie! Zawsze postaram się pomóc.

Oficjalny przedstawiciel Thermomix Adrian Buczyński

Spis treści

Jestem Przedstawicielem Thermomix i opowiem Ci jak wygląda prezentacja

Prezentacja to najlepszy sposób, aby zapoznać się z urządzeniem Thermomix i zobaczyć na własne oczy, co naprawdę potrafi. Podczas przygotowania kilku dań uczymy się obsługi urządzenia, odpowiadam na wszystkie pytania, zapoznajemy się z aplikacją Cookido i spędzamy miło czas. Po degustacji przyrządzonych potraw, w razie potrzeby pomagam ze wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem, podłączeniem i uruchomieniem urządzenia. Po nabyciu Thermomix, pozostaję z Wami w kontakcie i w razie problemów lub pytań służę pomocą.

Prezentacja nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do zakupu urządzenia!

Na spotkanie przygotowuję osobiście wszystkie składniki ( mogę poprosić jedynie o kilka drobnych rzeczy).

Co tracisz kupując urządzenie thermomix z nieoficjalnego źródła? 

Wszystkie Thermomixy, które możemy kupić przez Internet, przez „pseudo” przedstawicieli, nie są sprzedawane w legalny sposób i później możemy mieć z nimi problemy. Firma Vorwerk nie zajmuje się sprzedażą na portalach aukcyjnych, oraz zabrania tej praktyki również swoim przedstawicielom. Tak więc urządzenie można nabyć tylko i wyłącznie poprzez oficjalnego przedstawiciela handlowego Thermomix podczas prezentacji lub spotkania.

  • każde urządzenie Thermomix ma swój unikalny numer seryjny, kupując u oficjalnego przedstawiciela handlowego, urządzenie jest przypisane bezpośrednio do danego klienta. Kupując z nieoficjalnego źródła Thermomix, jest przypisany do innej osoby i w przyszłości mogą być problemy z gwarancją.
  • w sieci możesz trafić na podróbki i nieuczciwych sprzedawców którzy mogą Cię oszukać, wyłudzić pieniądze itp.
  • nigdy nie wiadomo ile gwarancji jeszcze zostało, przy zakupie nowego Thermomix od przedstawiciela masz zawsze 24 miesiące (osoba prywatna) i 12 miesięcy (firma), oraz masz możliwość przedłużyć tą gwarancję o 36 miesięcy za jedyne 645zł.
  • tracisz możliwość zapoznania się z urządzeniem podczas prezentacji i opiekę posprzedażową którą zapewnia przedstawiciel handlowy firmy Vorwerk.
  • kupując używane urządzenie tracisz też 6 miesięcy darmowego dostępu do platformy Cookidoo.

Co jeśli kupujesz używany Thermomix?

W takiej sytuacji na pewno musisz sprawdzić kilka rzeczy: 

  • trzeba poprosić sprzedającego o numer seryjny. Wtedy możemy wysłać maila na oficjalnej stronie z zapytaniem czy takie urządzenie na pewno jest oryginalne.
  • trzeba sprawdzić wagę, podczas nieprawidłowego użytkowania waga może się rozregulować i wtedy trzeba wysłać urządzenie do serwis.
  • należałoby sprawdzić czy noże dobrze funkcjonują, czy ekran dotykowy działa bez zarzutów.
  • czy wyposażenie jest kompletne.

Jeśli dalej masz jakieś wątpliwości lub po prostu chcesz kupić urządzenie, zapraszam do kontaktu!

Przedstawiciel Thermomix Adrian Buczyński.

Opinie

Zdecydowałem się na zakup urządzenia Thermomix bez prezentacji, ponieważ wracałem z zagranicy na jeden dzień i zależało mi na szybkim załatwieniu sprawy. Adrian okazał się bardzo profesjonalny i sprawnie przeprowadził cały proces. Gdy uruchamialiśmy urządzenie z żoną w Holandii, Adrian połączył się z nami online i wytłumaczył wszystko bardzo skrupulatnie. Thermomix sprawuje się doskonale, a ja mogę z czystym sumieniem polecić Adriana Buczyńskiego z całego serca!
Krzysiek
Po całym tym szaleństwie z COVID nabawiłam się fobii społecznej i unikam jak tylko mogę kontaktu z nieznajomymi. Od dawna chciałam kupić Thermomix, lecz słyszałam, że wiąże się to z odwiedzinami przedstawiciela i prezentacją w moim domu. Gdy skontaktowałam się z Panem Adrianem i przedstawiłam mu swoją sytuację, bardzo łatwo i szybko rozwiązał mój problem! Dostarczył mi urządzenie pod drzwi, podpisaliśmy umowę, a Pan Adrian wytłumaczył mi wszystko na Skype. Wiem, że zawsze mogę do niego zadzwonić z jakimś problemem, a on mi pomoże. Dziękuję bardzo serdecznie, Panie Adrianie <3! Polecam w 100%.
Monika
Jestem posiadaczem urządzenia Thermomix i potrzebowałem kupić drugie na działkę, gdzie spędzamy z rodziną jedną trzecią roku. Nie mogłem skontaktować się ze swoim przedstawicielem i zadzwoniłem do Pana Adriana. Zależało mi, żeby zakup odbył się bez pokazu, ponieważ działanie urządzenia doskonale już znałem. Jeszcze tego samego dnia Pan Adrian przyjechał do mnie z nowiutkim Thermomixem i przy okazji pokazał mi kilka trików oraz nowe funkcje urządzenia. Bardzo polecam Pana Adriana – szybka i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. 😊👍
Tymoteusz

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!

4.8/30