Thermomix Friend

Thermomix Friend

Stacja Thermomix Friend jest świetnym pomocnikiem urządzenia Thermomix. Dzięki niej przyrządzimy jeszcze szybciej nasze potrawy i oszczędzimy więcej czasu. Friend idealnie sprawdzi się w dużej rodzinie, gdzie trzeba przygotować większe porcje, ale będzie też wspaniałym rozwiązaniem podczas dużych imprez. Jest kompatybilny z Thermomix TM5 i TM6.

Na dzień dzisiejszy Thermomix Friend jest niedostępny w sprzedaży, jeśli jesteś zaineresowany zakupem napisz do mnie, a ja dam Ci znać kiedy znowu się pojawi.

Kontakt

Czarny Thermomix Friend

Pierwszy raz w historii Thermomix Friend jest do nabycia w czarnym kolorze! Lecz trzeba się spieszyć ponieważ niezawodny przyjaciel TM6 jest w ograniczonej liczbie i dostępny na rynku do wyczerpania zapasów. Posiada identyczną obudowę co jego większy kolega i w połączeniu wyglądają  rewelacyjnie! Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś kupić TMF w tym ciekawym i oryginalnym kolorze zapraszam do kontaktu ze mną

Czarnt Thermomix Friend

Jak działa Thermomix Friend?

Thermomix Friend łączy się przez Bluetooth z Thermomixem. Dzięki temu świetnie się uzupełniają i z łatwością mogą przygotować w szybkim czasie, daną potrawę lub zrobić podwójną porcję. Urządzenie posiada tylko obroty wsteczne, a ich prędkość możemy ustawić na 0, 1, lub 2. Zakres temperatur w których pracuje to, od 37 stopni do Varoma. Na Cookidoo, mamy dużo przepisów dedykowanych  do Frienda,  możemy je znaleźć dzięki filtrom wyszukiwania.

Jak podłączyć TMF z Thermomix?

Jeśli jesteśmy już zalogowani do Cookidoo należy włączyć Bluetooth. Uruchamiamy TMF. Na ekranie Thermomix wybieramy swoją stację Thermomix Friend, następnie rozpocznie się proces parowania urządzeń. Po wyświetleniu takich samych, sześciocyfrowych kodów na obu ekranach naciskamy wybór stacji. Od tego momentu, po włączeniu obu urządzeń, połączą się automatycznie.

Biały TM i TMF

Ile kosztuje Thermomix Friend?

Thermomix Friend kosztuje: 2195zł

Sama stacja bez naczynia: 1365zł

TMF w zestawie z Thermomix to wydatek: 7710zł

Aktualne promocje Thermomix i Thermomix Friend!

Tu znajdziesz więcej informacji na temat Thermomix

Zdrowe tanie gotowanie

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!

5/3